S-Cup 1. Pälvi-Trial / EMV II etapp
2017-05-06 07:00 - 2017-05-06 18:30
Number of signups: 72/499


Description:

KilpailukutsutKilpailun järjestäjä vastaa liitteenä olevien lisätietojen oikeellisuudesta ja vakuuttaa, että tiedot ovat SML:n sääntöjen ja määräysten mukaiset.LajiTrialKertalisenssiLunastettavissa kilpailupaikalla, jonka saamiseksi esitettävä voimassaoleva Moottoriliiton jäsenkerhon jäsenyystodistus.http://www.kisat.moottoriliitto.fi/kutsu.php?id=2727&page=5http://www.kisat.moottoriliitto.fi/kutsujenlisatiedot/d256ccd61a_40TR17TeMK.pdf

Organized by:
Tervakosken Moottorikerho
Location:
Tervakoski opasteet, josta opasteet ampumaradalle

Information for payment:

Receiver: Tervakosken Moottorikerho
Account: FI3150781140054986
Message: Ilmoittautumismaksu tilille FI3150781140054986, viesti ”oma nimi pälvi” 23.4. klo 23.00 asti 35€, sen jälkeen 50€. HUOM: Tilinro korjattu 13.4.17

Additional information:

Event has technical control
Event has liability check

Available race classes to sign up

Class: E, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: A, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: N, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: B, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: 40+, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: C-S, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: C-Y, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: C-V, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: JM-S, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: JM-Y, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: JM-V, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed
Class: JUNNUT, Price: 35.00 €, Late sign-up price: 50.00 €
Closed

Signups

First name Last name Class Racing number Sponsor Club Motorbike
tomi Hämäläinen JM-Y 31 vammalanmoottorikerho sherco
Ville Vihinen JM-S 34 MSMK Scorpa 300
veeti kaunisto C-Y 5 TEMK BETA
Hanna Salmenaho C-S 4 TeMK GasGas 80
Joona Seppälä C-Y 1 HäMk Beta Evo80
Timo Myöhänen E 1 HäMK Vertigo
Vilkku Selin C-S 5 hämk Beta evo80
Lari Seppälä A 3 HäMK Beta
Pertti Teräsahde B 4 SsMK Gas Gas
Leevi Seppä JUNNUT 10 HäMK Gasgas
kalle Lemström 40+ 20 EMK OSSA
Armand Karu JM-Y 39 Motospordiklubi GasGas GasGas
Kauko Kuusinen 40+ 11 TeMK Beta Evo 4t 300
Eelis Jääskeläinen C-V 6 HäMK Beta
Keity Meier B 20 Motospordiklubi GasGas GASGAS
Niko Nurmio A 2 MPT Vertigo
Jere Karjalainen E 4 K-SMK Beta
Arttu Sämpi C-S 1 MPT Beta
Tessa Kallio JM-S 36 Terwa Motor Sport TeMK Beta evo 125cc
Aaro Sämpi C-Y 4 MPT Beta
Mikko Von Plato N 27 Mp-taito Scorpa 125
Marko siekkinen B 12 K-SMK Beta
Meelis Mangusson C-Y 9 Motospordiklubi GasGas EST Gasgas 125
Jari Mikkola JM-Y 34 Hämk Beta
Werneri Mikkola C-Y 3 Itse HäMK Beta evo80
Maron Mangusson C-V 12 GASGAS GASGAS 80
Onni Oja A 4 FMS Gas Gas
Heikki Lindqvist JM-V 31 MP-Taito Honda
Juha Lamberg 40+ 17 TeMk Beta
Jussi Haapanen E 2 K-SMK Gas Gas
Richard Lindpärg C-V 16 n/a MC Panter Mecatecno
Indrek Lindpärg JM-V 33 n/a MC Panter Sherco
Peetu Leskinen C-V 10 Y-smk Beta
Artis Alksnis JM-Y 45 Viking Trial GasGas
Niks Alksnis B 21 Viking Trial GasGas
Barry Rautia C-V 7 MP-Taito Oset 24
Thobias Siirak C-V 17 Tõnn MC Panter Beta 80 EVO Junior
Taavi Lipstok JM-Y 36 MC Panther Beta
Ott Holger Ross C-V 15 MC Panter OSET 24"
Tuukka Leskinen C-V 9 Y-SMK Oset
Dainis Vītoliņš B 23 SIA Dagu MTskola Beta
Otto Truu C-V 14 Motospordiklubi GasGas Oset 20
Jari salunen JM-S 37 Mäntän Pihakone Center Mäntän seudun moottorikerho Scorpa
Sami Jääskeläinen 40+ 21 HäMK Scorpa
Mika Saarinen JM-Y 32 TeMK Sherco ST125
Avo Rätsep JM-Y 37 Heipet OÜ Motospordiklubi GasGas GasGas
Tarmo Paavel JM-Y 43 MC Panter Gas Gas
Mart Montvila JM-Y 42 Motobox Racing Team Honda Montesa
Konsta Haapanen C-V 8 K-SMK Beta
Gunnar Leis JM-Y 38 mc panter sherco
Olli Nieminen N 28 Hämk Sherco125
Karl Leis C-V 13 mc panter beta
Janne Karjalainen E 5 K-SMK Beta
Tõnis Ross JM-Y 40 KainoTülle MC Panter Electric Motion
Aleksander Mälksoo C-V 18 MC Panter Oset 20''
Kristian Ilvessuo C-Y 8 HäMK Beta
Jaakko Lehtonen JM-Y 35 MSMK Ossa
Juha Sipilä 40+ 14 WWW.TYOVALOT.FI K-SMK Beta Evo
Leevi Lindqvist E 6 MP-Taito GasGas
Aleksander Alt C-V 19 MC Panter Oset 24
Alo Soolo JM-Y 44 Motospordiklubi GasGas GasGas
Samuel Jääskeläinen N 26 Hämeen moottorikerho Scorpa
Marko Itäkunnas 40+ 4 MMK GasGas
Mika Kivelä E 3 Mp-taito Sherco
Jaan Erik Jundas C-V 20 MC Panter Oset 24
Jesse Kuikka C-S 3 TeMK Beta
Klaus Somelar C-Y 10 TEK Beta
pertti välinen 40+ 25 TeMK BETA
Leevi Seppälä A 9 HäMK Beta
Arvis Alksnis B 22 Viking Trial GasGas
Emma Salmenaho C-Y 2 TeMK GasGas 80
Kaino Tülle JM-V 32 Tõnis Ross MC Panter Beta Evo 125